1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
decho69
Последна активност:
30 Март 2020
Зачленет:
3 Август 2013
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
28 Мај 1986 (Возраст: 34)

Сподели

decho69

Intern, Машко, 34

decho69 последен пат беше виден (како):
30 Март 2020