1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dec0d3
Последна активност:
23 Декември 2013
Зачленет:
25 Јули 2012
Мислења:
9
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
27 Јануари 1992 (Возраст: 28)
Локација:
Macedonia
Занимање:
Programer, Linux/Unix, PenTest.

Сподели

Dec0d3

Intern, Машко, 28, од Macedonia

Linux/GNU 25 Јули 2012

Dec0d3 последен пат беше виден (како):
23 Декември 2013