• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од DeathWish

 1. DeathWish

  problem so konekcija na ubuntu

  nepomaga... pak mi izleguvaat nekoi greski i veli deka nemam konekcija a mozam da prelistuvam strani... kako da go preinstaliram ubuntuto?
 2. DeathWish

  problem so konekcija na ubuntu

  predmalku instalirav ubuntu imam od postarata verzija ja naracav pred 2-3 god i sega ja instalirav i koga ke go pustam ubuntu nemoze da se updatira nemoze da se instaliraat programi preku add/remove veli deka imam problemi so konekcija a mozam da prelistuvam strani preku firefox znae li nekoj...
 3. DeathWish

  Wazzup

  Поздрави се враќам во форумот Се сеќава некој на мене? :ermm: :bye1:
 4. DeathWish

  Тоше Проески загина во сообраќајна несреќа

  Беше голем човек им помагаше на сите нека почива во мир :(
 5. DeathWish

  Здраво!

  :dobredojde:
 6. DeathWish

  RUNDLL Проблем

  Готово го решив очигледно некој fake virus го најдов у стартуп ама ппод многу чудно име но сепак човекот што го правел е некој почетник :-))
 7. DeathWish

  Неможам да избришам shortcut на Desktop-от

  Аконе пушти го компјутерот у safemode и пробај да избиршеш. поздрав
 8. DeathWish

  RUNDLL Проблем

  Error loading C:\WINDOWS\system32\gzmrotate.dll Како да го средам ова страшно ме нервира. Го барав во msconfig го нема... поздрав
 9. DeathWish

  Нов гуштер

  :dobredojde:
 10. DeathWish

  Zdravo

  :dobredojde:
 11. DeathWish

  Луѓе - фрикови :-)

  Боже! :isplashen:
 12. DeathWish

  Умрел човек после 3 дена играње игри онлајн

  Ах и јас ке се откажам од метин 2 како што приметифте ме нема на форумот ни нигде збегав со играта :P планирам да се откажам ама тешко :-))
 13. DeathWish

  Метин 2

  Ти играш ли кој левел си ако сакаш ке играме заедно :P
 14. DeathWish

  Метин 2

  Ах очигледно нема никој :-))
 15. DeathWish

  zdravo od orce

  :dobredojde:
На врв Дно