1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ddoss
Последна активност:
23 Мај 2016
Зачленет:
15 Март 2014
Мислења:
36
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
19 Јануари 1996 (Возраст: 23)

Сподели

Ddoss

Intern, Машко, 23

Ddoss последен пат беше виден (како):
23 Мај 2016