1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ddo4nn
Последна активност:
28 Мај 2020 во 02:26
Зачленет:
20 Јануари 2017
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Роденден:
20 Јануари 1990 (Возраст: 30)

Сподели

ddo4nn

Intern, 30

ddo4nn последен пат беше виден (како):
28 Мај 2020 во 02:26