• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од ddd555

  1. D

    [PERL] wyd.pl (алатка за креирање на листа на зборови = wordlist)

    Error, DOCUMENT.doc does not exist. Ми ја дава оваа грешка (неможе да ми го најде документот) иако ми е ставен во папката кај што ми е и wyd.pl :zbunet3:
На врв Дно