1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ddarkovski
Последна активност:
10 Декември 2019
Зачленет:
20 Април 2015
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
1 oктомври 1989 (Возраст: 30)

Сподели

ddarkovski

Intern, Машко, 30

ddarkovski последен пат беше виден (како):
10 Декември 2019