1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
datzphl
Последна активност:
18 Декември 2018 at 01:13
Зачленет:
16 Август 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
12 oктомври 1990 (Возраст: 28)

Сподели

datzphl

Intern, Машко, 28

datzphl последен пат беше виден (како):
18 Декември 2018 at 01:13