1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

dashbog's Recent Activity

 1. dashbog одговори на темата Тестирајте ја Вашата брзина.

  Од извори блиски на владата дознаваме: 7. Корисникот може да направи промена на комбинацијата од S, M, L опциите за секоја услуга...

  20 Февруари 2020 во 12:02
 2. dashbog одговори на темата Тестирајте ја Вашата брзина.

  Некому не му се работело во салон па така ти рекол. Можеш слободно да си го промениш пакетот, и да зголемиш и да намалиш тарифа - не...

  19 Февруари 2020 во 22:07