• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

dArrkii

Прекар
Darki
Омилен цитат
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them - a desire, a dream, a vision." - Muhammad Ali
Програмски јазици
Паскал, Вижуал Бејзик, C++
Најчесто користени апликации
Google Chrome, Winamp, Notepad++
Омилен спорт
Кикбокс

Следачи

Трофеи

 1. 137

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4
 2. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 3. 10

  Незапирлив/а!

  Напишавте 100 пораки. Се надеваме дека за тоа ви беше потребен повеќе од еден ден!
 4. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно