1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dArrkii
Последна активност:
16 Јануари 2012
Зачленет:
17 Мај 2011
Мислења:
210
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
157

Следачи 1

Сподели

dArrkii

Intern

dArrkii последен пат беше виден (како):
16 Јануари 2012