1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
darkwarrior
Последна активност:
1 oктомври 2007
Зачленет:
22 Јули 2007
Мислења:
45
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

darkwarrior

Intern

darkwarrior последен пат беше виден (како):
1 oктомври 2007