1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
darkone
Последна активност:
3 Декември 2015
Зачленет:
3 Декември 2010
Мислења:
29
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
60

Ги следи 1

Сподели

darkone

Intern

darkone последен пат беше виден (како):
3 Декември 2015