• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од darko880

 1. darko880

  Предлог Конфигурација до 55 000 денари

  ха ха сега почнавте да се бавите со она неважното кој нешто додал или пропуштил ,но суштинското беше начинот на реплицирање и тоа што беше во позадината на таквиот текст но кажав нејсе, го оставам тоа позади не верував дека компликации ке има во тој дел од пишаното.By the way го најдов тоа што...
 2. darko880

  Предлог Конфигурација до 55 000 денари

  Подфорумов го разгледав блиц - површно признавам требаше да вложам повеќе друг во разгледување на истиот.Но Sephiroth една беше твојата забелешка а сосема друга на поинаков начин неговата малтене безобразна...Таков пристап, начин на реплицирање не ми се допаѓа но најмалку е важно што мене ми се...
 3. darko880

  Предлог Конфигурација до 55 000 денари

  навистина не можам да ја разберам иронијата и сарказмот Vampo на твојата репликација (ако можам така да ја наречам) но еве јас ке бидам коректен и оф топик апропо твоето побарување препорачувам едно BMV ;)
 4. darko880

  Предлог Конфигурација до 55 000 денари

  Ако мозе да добијам предлози за гејмерска конфигурација до 55 000 денари...монитор маус тастатура не треба.
На врв Дно