1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
darko
Последна активност:
10 Април 2011
Зачленет:
17 Јануари 2008
Мислења:
35
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

darko

Intern

darko последен пат беше виден (како):
10 Април 2011