1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
darkkiler
Последна активност:
6 Декември 2019 во 16:50
Зачленет:
21 Септември 2014
Мислења:
13
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
6 Декември 1991 (Возраст: 28)

Сподели

darkkiler

Intern, Машко, 28

darkkiler последен пат беше виден (како):
6 Декември 2019 во 16:50