1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dark_Crow
Последна активност:
6 Мај 2010
Зачленет:
10 Април 2007
Мислења:
89
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

Dark_Crow

Intern

Dark_Crow последен пат беше виден (како):
6 Мај 2010