1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
darecarcemb
Последна активност:
7 oктомври 2012
Зачленет:
8 Април 2008
Мислења:
236
Допаѓања:
21
Поени од трофеи:
20
Роденден:
19 Декември 1991 (Возраст: 28)

Сподели

darecarcemb

Intern, 28

darecarcemb последен пат беше виден (како):
7 oктомври 2012