• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од dare100%

  1. dare100%

    Здраво на сите.Имам проблем со АСУС К52Је одкако ми ја сменија матичната во АМЦ почна да грее...

    Здраво на сите.Имам проблем со АСУС К52Је одкако ми ја сменија матичната во АМЦ почна да грее. Во нормална работа 45-56 а кога играм 65-75.
На врв Дно