1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dare100%
Последна активност:
1 Јуни 2016
Зачленет:
16 Февруари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
17 Мај 1989 (Возраст: 30)

Сподели

dare100%

Intern, Машко, 30

Здраво на сите.Имам проблем со АСУС К52Је одкако ми ја сменија матичната во АМЦ почна да грее. Во нормална работа 45-56 а кога играм 65-75. 16 Февруари 2016

dare100% последен пат беше виден (како):
1 Јуни 2016