1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Даре
Последна активност:
7 Август 2016
Зачленет:
20 Јули 2011
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Сподели

Даре

Intern

Даре последен пат беше виден (како):
7 Август 2016