1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dare
Последна активност:
2 Септември 2013
Зачленет:
8 Април 2007
Мислења:
141
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
30

Сподели

Dare

Intern

Dare последен пат беше виден (како):
2 Септември 2013