1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
$dare$
Последна активност:
22 Септември 2008
Зачленет:
16 Септември 2008
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
Март 21

Сподели

$dare$

Intern

$dare$ последен пат беше виден (како):
22 Септември 2008