1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

DAoliHVAR's Recent Activity

 1. DAoliHVAR започна нова тема:

  Проценка I5-4460, 2x4 gb kingston ram , Asrock B85M Pro 3 MB

  Здраво, би сакал проценка за горните делови рамот е kingston 99U5584, точно име не знам Сите делови се купени На крај на 2015....

  Форум: Продавам

  25 Март 2020