1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DAoliHVAR
Последна активност:
29 Мај 2020 во 14:31
Зачленет:
18 Јуни 2015
Мислења:
106
Допаѓања:
74
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
3 Април 1996 (Возраст: 24)

Сподели

DAoliHVAR

Gaining Experience, Машко, 24

pepe 14 Септември 2015

DAoliHVAR последен пат беше виден (како):
Прегледува тема cistka na postari delovi, 29 Мај 2020 во 14:31