1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
danix01
Последна активност:
25 Јуни 2020
Зачленет:
7 Јули 2010
Мислења:
88
Допаѓања:
31
Поени од трофеи:
80

Ги следи 1

Следачи 1

Роденден:
Март 1

Сподели

danix01

Intern

danix01 последен пат беше виден (како):
25 Јуни 2020