• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
DanielSK
Реакции
1
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Zdravo,
  Samo plocata 2500denari. Vo komplet 4500. Rabotata e toa sto sakam mesto ovaa ploca i RAMot da kupam/zamenam so druga ploca i DDR3. Znaci plocava momentalno ja koristam, ima use 2 godini garancija.
  Pozdrav
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно