1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
daniel_makedon
Последна активност:
9 Јануари 2011
Зачленет:
20 Април 2010
Мислења:
20
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
0

Ги следи 4

Сподели

daniel_makedon

Intern

daniel_makedon последен пат беше виден (како):
9 Јануари 2011