• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од daniel97

  1. D

    Царинска тарифа

    Здраво! Дали некој знај колку би бил данок и царина на маус €58 (Logitech Mx Master)?
На врв Дно