1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
daniel111
Последна активност:
30 Мај 2020
Зачленет:
10 Август 2009
Мислења:
681
Допаѓања:
334
Поени од трофеи:
502

Ги следи 5

Следачи 4

Роденден:
oктомври 14

Сподели

daniel111

Gaining Experience

daniel111 последен пат беше виден (како):
30 Мај 2020