• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
dani_janev
Реакции
7
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • здраво.
  ме интересира дали ке можеш да ми објасниш како оди процедурата за продажба преку ebay , мислам ако не ти преставува некој поголем проблем[email protected] или скајп vlade_eu,.
  поздрав
  Zdravo,
  Bi mozel li da mi pratis link od usb stikot od 64GB sto si go kupil od ebay? Ke moze li da go proveris so ovaa programa - h2testw.exe, dali navistina kapacitetot mu e 64GB? Na ebay kruzat dosta falsifikati, modifikuvani stikovi od 2 ili 4 GB sto operativniot sistem lazno gi prepoznava kako 32, 64 GB i sl.
  Hey zdravo, zainteresiran sum za diskmenot. Sto marka e diskmenot, kakvi baterii koristi. Od koj del na sk si, i za kolku go prodavas?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно