1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
danex
Последна активност:
27 Јуни 2020 во 11:46
Зачленет:
28 Јули 2016
Мислења:
8
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
17 Април 1985 (Возраст: 35)

Сподели

danex

Intern, Машко, 35

danex последен пат беше виден (како):
27 Јуни 2020 во 11:46