1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
damjan_ku
Последна активност:
29 Декември 2019
Зачленет:
18 oктомври 2007
Мислења:
129
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
190
Роденден:
2 Јануари 1994 (Возраст: 26)

Сподели

damjan_ku

Intern, 26

damjan_ku последен пат беше виден (како):
29 Декември 2019