1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Damjan Todorchevski
Последна активност:
14 oктомври 2019
Зачленет:
9 Мај 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
14 Јули 2000 (Возраст: 19)

Сподели

Damjan Todorchevski

Intern, Машко, 19

Damjan Todorchevski последен пат беше виден (како):
14 oктомври 2019