• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Дамир

  1. Д

    PayPal преку НЛБ Тутунска Банка

    Луѓе иам една многу добра финта за купување од странство (воглавно Америка де). Јас Веќе неколку месеци пазарам од САД и го користам бесплатниот сервис од http://www.viaddress.com До сега сум пазарел на Amazon и Еbay i se e vo najdobar red. За да се зачлениш на сервисов е бесплатно.Ти даваат...
На врв Дно