1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

damil's Recent Activity

 1. На damil му/ѝ се допаѓа мислењето на gOJDO во темата Негативно искуство - Сетек.

  20km подоле од таму...

  24 Август 2019 во 09:25
 2. damil одговори на темата Паметни часовници.

  Јас ови два ги бендисав, ги има во Дуна, 170 и 300 еур.[IMG][IMG]

  24 Август 2019 во 03:50
 3. damil одговори на темата Негативно искуство - Сетек.

  Дирекцијата им е сега богу иза леџа.

  24 Август 2019 во 02:22
 4. На damil му/ѝ се допаѓа мислењето на HardCorec во темата ВИП станува А1?.

  Да, со нова зголемена сметка... како за почеток.

  22 Август 2019 во 07:26
 5. На damil му/ѝ се допаѓа мислењето на gOJDO во темата Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!).

  Huawei p30 [ATTACH]

  IMG_20190821_232437.jpg 22 Август 2019 во 01:10
 6. damil одговори на темата Два лаптопи HP Elitebook 8470p i7 3520m, 8GB RAM, 120GB SSD 14".

  Имам пробук од истава генерација, дали ќе пасуваат на ист докинг?

  22 Август 2019 во 01:08
 7. На damil му/ѝ се допаѓа мислењето на gOJDO во темата Два лаптопи HP Elitebook 8470p i7 3520m, 8GB RAM, 120GB SSD 14".

  Продавам два безпрекорно сочувани, комплетно исправни и многу малку користени лаптопиHP Elitebook 8470p 14" со следнава конфигурација:...

  IMG_20190821_075606.jpg IMG_20190821_075617.jpg IMG_20190822_001002.jpg 22 Август 2019 во 01:07
 8. damil одговори на темата Продавам повеќе делови за ПЦ.

  Ај резервирај до јутре.

  21 Август 2019 во 22:09
 9. На damil му/ѝ се допаѓа мислењето на it_boy во темата Продавам повеќе делови за ПЦ.

  Останува уште: 2x2GB DDR2 533MHz DIMM=400 денари

  21 Август 2019 во 22:08
 10. damil одговори на темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Одбиле персонален данок 11.1%.

  21 Август 2019 во 15:33
 11. На damil му/ѝ се допаѓа мислењето на џонидерп во темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Пуштија пари на сметка денес за субвенцииве, 6000 ден. А требаше 7.

  21 Август 2019 во 15:33
 12. На damil му/ѝ се допаѓа мислењето на draganamon во темата Купувам телефон до 9.000 ден.

  Купено Samsung A8 2018 за 9000 ден од Mobelix.

  21 Август 2019 во 15:33
 13. На damil му/ѝ се допаѓа мислењето на draganamon во темата Купувам телефон до 9.000 ден.

  Здраво дечки, Купувам телефон до 9.000 денари. Преферирам Самсунг. Телефонот ке се користи од постара особа, и треба да го купам до...

  21 Август 2019 во 15:33
 14. На damil му/ѝ се допаѓа мислењето на krema во темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Да да, регистрација, но не спомнавте и тоа дека најавија и полагање на тестови за добивање возачка лиценца за е-скутер.

  20 Август 2019 во 18:56
 15. damil одговори на темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Мала шала ;)

  20 Август 2019 во 16:35