1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои damil ги следи

 1. skullmonkey

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,961
  Допаѓања:
  3,089
  Поени од трофеи:
  1,837
 2. xCorbe

  Gaining Experience, Машко, од Prilep
  Мислења:
  159
  Допаѓања:
  126
  Поени од трофеи:
  150