1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dame_komita
Последна активност:
2 Јули 2020
Зачленет:
1 Септември 2009
Мислења:
7
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
170

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
4 Март 1993 (Возраст: 27)
Веб-страна:
Локација:
Скопје
Занимање:
System Administrator ( ИТ Администратор )

Сподели

dame_komita

Intern, Машко, 27, од Скопје

dame_komita последен пат беше виден (како):
2 Јули 2020