• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

DaDo|BT

Роденден
10 мај 1990 (Возраст: 32)
Веб-страница
http://dad0bt.blogspot.com/
Пол
Машки

Следи

Следачи

Трофеи

 1. 110

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)
 2. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 3. 25

  Гик

  Постирај 250 мислења.
 4. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 5. 137

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4
 6. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 7. 10

  Незапирлив/а!

  Напишавте 100 пораки. Се надеваме дека за тоа ви беше потребен повеќе од еден ден!
 8. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно