1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DaDo|BT
Последна активност:
13 Јули 2018
Зачленет:
21 Септември 2007
Мислења:
258
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
352

Ги следи 1

Следачи 3

Пол:
Машко
Роденден:
10 Мај 1990 (Возраст: 30)
Веб-страна:

Сподели

DaDo|BT

Intern, Машко, 30

DaDo|BT последен пат беше виден (како):
13 Јули 2018