• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
DaCunha17
Реакции
3
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • moze da zemes 1 gb ram,t.e edna plocka ne e problem. 500 den.
  071 238 148
  od skopje,gorce petrov.
  DaCunha17
  DaCunha17
  ako doagam vo skopje ke te izvestam
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно