• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
D
Реакции
1
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Дечко јас сум тој што ја продава графичката...работата е што неможам моментално одма да ја продадам зашо ке останам без графичка јас сакам да земам hd 7850 и собирам пари...ако сакаш и можеш малце да почекаш океј а ако најдеш нешто боље уживај не ме чекај...
  D
  dacko7
  dobro kako i da e koga ke resis da ja prodades pisi mi.....
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно