1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DAckO^^
Последна активност:
11 Март 2015
Зачленет:
4 Септември 2007
Мислења:
66
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
20

Сподели

DAckO^^

Intern

DAckO^^ последен пат беше виден (како):
11 Март 2015