1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DACIA123
Последна активност:
4 Февруари 2017
Зачленет:
14 ноември 2015
Мислења:
14
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
24 Февруари 1996 (Возраст: 24)

Сподели

DACIA123

Intern, Машко, 24

DACIA123 последен пат беше виден (како):
4 Февруари 2017