1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dachosd
Последна активност:
24 Декември 2014
Зачленет:
11 Декември 2014
Мислења:
10
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
28 Декември 1976 (Возраст: 43)

Сподели

dachosd

Intern, Машко, 43

dachosd последен пат беше виден (како):
24 Декември 2014