1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
daceee90
Последна активност:
10 Јануари 2019
Зачленет:
2 Март 2008
Мислења:
234
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
205

Сподели

daceee90

Intern

daceee90 последен пат беше виден (како):
10 Јануари 2019