1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Dace23432

 1. Dace23432
 2. Dace23432
 3. Dace23432
 4. Dace23432
 5. Dace23432
 6. Dace23432
 7. Dace23432
 8. Dace23432
 9. Dace23432
 10. Dace23432
 11. Dace23432
 12. Dace23432
 13. Dace23432
 14. Dace23432
 15. Dace23432
  Испрати

  Intel vs AMD

  3:30 vo videoto. ;) [MEDIA]
  Мислење од: Dace23432, 3 Август 2017 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија