1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
D_monster
Последна активност:
8 Декември 2013
Зачленет:
3 Февруари 2009
Мислења:
23
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
20

Сподели

D_monster

Intern

D_monster последен пат беше виден (како):
8 Декември 2013