1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
d4n13l
Последна активност:
6 Декември 2019 во 20:57
Зачленет:
25 Февруари 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Роденден:
23 Мај 1986 (Возраст: 33)

Сподели

d4n13l

Intern, 33

d4n13l последен пат беше виден (како):
6 Декември 2019 во 20:57