1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои D3N1EL ги следи

 1. boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,631
  Допаѓања:
  1,287
  Поени од трофеи:
  612
 2. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,413
  Допаѓања:
  25,087
  Поени од трофеи:
  2,377